اطلاعات وارد شده اشتباه است

پایگاه علمی امرالد Emerald (زمرد سبز) همان موسسه MCB University Press سابق می باشد که در سال 1967 در انگستان تاسیس شده است. Emerald شامل بیش از 42000 مقاله علمی قابل جستجو در بیش از 300 ژورنال علمی و همچنین بیش از 2500 کتاب و سری کتاب فعالیتش را با تمرکز بر رشته مديريت، شامل استراتژي، تغییرات مدیریتی، تجارت جهانی و علوم اطلاع رسانی ادامه داده است.

پایگاه علمی Emerald از ناشران عمده ي علمی دانشگاهي و انگليسي زبان پوشش دهنده مقاله های علمی و کتب در موضوعات امور مالي و حسابداري، اتوماسيون، قانون و اخلاق تجارت، رياضيات مهندسي، اقتصاد، مديريت آموزشي، توليد و بسته بندي الكترونيكي، اقدام اقتصادي و نوآوري، مديريت مراقبت پزشكي، تجارت بين الملل، مديريت منابع انساني، مديريت بخش عمومي و صنعت، مديريت دانش و اطلاعات، آموزش و توسعه، كتابداري و علوم اطلاعات، علوم مديريت، مديريت كيفيت، بازاريابي، مطالعات سازماني، مديريت اجرايي و ارزشيابي، مدیریت محیط زیست، مدیریت مراقبت های بهداشتی، بيمه، معاملات املاك، استراتژي، هتل داري و توريسم می باشد.

تولیدات پایگاه علمی امرالد به شرح زیر می باشد:

  • نشریات( Journals Emerald):در برگیرنده 150 عنوان مجله با موضوعات متنوع می باشد.
  • متن کامل(Full Text): در برگیرنده تمام مباحث اساسی مدیریتی می باشد.
  • چکیده ها ( Emerald Abstracts):این بخش مشتمل بر سه پایگاه داده می باشد:
    • International Civil Engineering Abstract
    • Computer Abstracts International Database
    • Computer and Communication Security Abstracts
  • بررسی های مدیریتی ( Emerald Management Reviews)

برای ورود به پایگاه علمی امرالد بر روی لینک  زیر کلیک نمایید:

http://www.emeraldinsight.com/

سایت ایلرنیکا، امكان دریافت متن كامل مقالات علمی از پایگاه علمی امرالد (Emerald) را برای شما عزیزان فراهم آورده است. برای مطالعه‌ی راهنمای دانلود رایگان مقاله ISI از پایگاه یاد شده، می‌توانید به صفحه‌ی راهنمای کار با این پایگاه علمی که در زیر به آن اشاره شده است، مراجعه نمایید.

راهنمای دانلود رایگان مقاله از Emerald در سایت مقالات ایلرنیکا

star star star star star_border