اطلاعات وارد شده اشتباه است

پایگاه علمی ProQuest محصول شرکت آموزش و اطلاع رسانى بل و هاول است که يك پایگاه علمی جهاني جهت رفع نيازهاي اطلاعاتي ميليونها محقق ميباشد و متعهد به توانمندسازی محققان در سرتاسر جهان می باشد. تکنولوژی و محتوای خلاقانه پروکوئست موجب افزایش بهره وری برای دانشجویان،  محققان،  متخصصان و کتابخانه هایی است که به آنها خدمات ارائه می کنند. پروکوئست از طریق مشارکت با دارندگان محتوی، میزبان حجم وسیع و ارزشمندی از آرشیوهای قدیمی و مدرن علمی می باشد. مهمترین دیتابیس پایگاه علمی ProQuest بخش پایان نامه های آن می باشد که امکان دانلود پایان نامه های معتبر از کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان، چین، اروپا و دیگر دانشگاههای معتبر جهان را فراهم کرده است.

پروکوئست مجموعه ای از شرکت ها است که از سال 1938 فعالیت های خود را با کار روی میکروفیلم ها و همکاری با موسسات و دانشگاه ها جهت انتشار مقالات علمی آغاز کرد و در طول سالیان گذشته،  خدمات بسیار متنوعی را برای کتابخانه ها و پژوهشگران فراهم کرده است و تا به امروز به نشر بیش از چهار و نیم میلیون پایان نامه و تز دکترا پرداخته است.

امروزه در نتيجه توافق با ناشران گوناگون در سراسر دنيا نظير CRC Press ,Emerald , Springer Oxford و ... دسترسى به حجم وسیعی از نشریه های علمی، تحقيقات کتابخانه اى و کتاب های مرجع در قالب هاى مختلف و جستجو و دسترسی به متن کامل پایان نامه ها برای محققين توسط این پایگاه  علمی ممکن شده است. ProQuest   با خرید شرکت هایی مانند Bowker، Dialog، Ebook library دامنه فعالیت های خود را توسعه داده است.

پایگاه مقالات علمی پروکوئست مقالات،  نشريات علمي،  پايان نامه ها،  سخنراني ها، گزارش ها و . . .  را به صورت چكيده و تمام متن به همراه تصوير ارائه مي دهد و بيش از 75 درصد از مقالات علمی به صورت تمام متن مي باشند و موضوعات اصلى پروکوئست عبارتند از: هنر، کسب وکار، بهداشت وپزشکی، آموزش، تاریخ، قانون، ادبیات، روان شناسی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی، فنی و مهندسی.

ProQuest Central:

یکی از جامع ترین پایگاه های علمی ارائه شده توسط این ناشر،  ProQuest Central است که دسترسی به پایگاه های داده در تمام موضوعات از جمله کسب و کار،  بهداشت و پزشکی،  علوم اجتماعی،  هنر و علوم انسانی،  آموزش،  علم و فناوری و مذهب را فراهم می کند. این مجموعه شامل هزاران متن کامل مقالات علمی، مجلات و پایان نامه ها در یک پلت فرم قدرتمند و کاربر پسند است.

اطلاعات ProQuest Central برگرفته از 33 بانک اطلاعاتی متنوع در موضوعات زیر می‌باشد:

Medicine:  ProQuest Health & Medical Complete ™ /ProQuest Health Management /ProQuest Family Health

News: Canadian Newsstand Complete /ProQuest Newsstand

™Interdisciplinary: ProQuest Research Library

™ Business: ProQuest Accounting & Tax Database

Social Sciences: ProQuest Criminal Justice Periodicals/ProQuest Political Science

Sci Tech:ProQuest Biology Journals /ProQuest Computing

ebrary's Academic Complete Collection:

 Academic Complete Collection در سال 1999 تاسیس شد و در حال حاضر میزبان بیش از 450000 کتاب الکترونیک از بیش از 500 ناشر مشهور مانند Ashgate،  انتشارات دانشگاه ادینبورگ،  انتشارات دانشگاه هاروارد و انتشارات دانشگاه MIT است.

کتاب هاي موجود در مجموعه Academic Complete Collection شامل موضوعات زير است:·        

  • کتب مرجع علمی هنر    
  • کتاب های کسب و کار   
  • کتاب های علمی آموزش و پرورش       
  • کتب مرجع و علمی پزشکی·       
  • کتاب های مرجع تاریخ  
  • کتاب های مرجع علوم اجتماعی  
  • کتب علمی تکنولوژی   
  • کتب مرجع حقوق      
  • کتاب های مرجع ادبیات و زبان

ProQuest Dissertations & Theses Global:

مجموعه ProQuest Dissertation & Theses Global امکان جستجو در بین 3 میلیون و هشتصد هزار پایان‌نامه و تزهای دانشگاه‌های سرتاسر دنیا و دو میلیون مقاله علمی تمام متن را فراهم کرده است و با برنامه ای منسجم در حال توسعه و گسترش همکاری با دانشگاههای بین المللی و انجمن های ملی می باشد و سالانه بیش از 90هزار پایان نامه علمی جدید به این مجموعه اضافه می گردد. این مجموعه همچنین انواع فایل های چند رسانه ای مانند فایل های صوتی، تصویری و انواع دیگر فایل های دیجیتال را به همراه آثار نویسندگان نگهداری می کند.

برای ورود به پایگاه علمی  ProQuest بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://search.proquest. com/

سایت ایلرنیکا، امكان دریافت متن كامل پایان نامه های پایگاه علمی پروکوئست (ProQuest) را برای شما عزیزان فراهم آورده است. برای مطالعه‌ی راهنمای دانلود پایان نامه از پایگاه یاد شده، می‌توانید به صفحه‌ی راهنمای کار با این پایگاه علمی که در زیر به آن اشاره شده است، مراجعه نمایید.

راهنمای دانلود پایان نامه از ProQuest در سایت مقالات ایلرنیکا

 

star star star star star_border