اطلاعات وارد شده اشتباه است

مراحل فعال سازی اشتراک به طور خلاصه به صورت زیر می باشد :

1- شارژ حساب کاربری به میزان هزینه اشتراک لینک صفحه پرداخت از طریق درگاه (دقت کنید تمامی قیمت ها در سایت به تومان می باشد)

2- فعال سازی اشتراک از طریق پنجره "فعال سازی اشتراک"

 

مراحل شارژ حساب و فعال سازی اشتراک :

1- شارژ حساب کاربری : برای تهیه اشتراک و پرداخت هزینه تهیه سند در بخش "سفارش قیمت گذاری" بایستی حساب خود را شارژ کنید. برای این کار ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید و سپس بر روی دکمه افزایش موجودی + کلیک کنید. 

سپس مبلغ مورد نظر خود (حداقل 500 تومان) را وارد کرده و بروی دکمه "پرداخت از طریق درگاه" کلیک کنید.

پس از پرداخت موفق و بازگشت به سایت حساب شما شارژ خواهد شد. 

در صورت پرداخت ناموفق و شارژ نشدن حساب و کسر موجودی از حساب لطفا حداقل 12 ساعت منتظر بوده و در صورت عدم برگشت مبلغ واریزی به حساب از طریق ایمیل elearnica.ir@gmail.com نام کاربری، زمان پرداخت و مبلغ واریزی را اعلام فرمایید تا از طریق درگاه پرداخت پیگیری انجام گیرد. در زمان پرداخت حتما از آی پی های ایران استفاده کنید 

 

 2- فعال سازی اشتراک : برای دانلود مقاله، بخش کتاب، کتاب های آرشیو و پایان نامه بایستی اشتراک تهیه کنید. بدین منظور روی دکمه "فعال سازی اشتراک" از منوی سایت، کلیک کنید. 

در صورتی که در حساب خود اعتبار کافی ندارید بایستی ابتدا حساب خود را شارژ کنید. پلن های اشتراک تعریف شده برای کاربران تنها به لحاظ مدت زمان متفاوت بوده و از جهت دسترسی تفاوتی ندارند. امتیاز تعریف شده در هر بسته ی اشتراک مشخص کننده ی تعداد دانلود موفق کتاب از آرشیو و پایان نامه و بررسی درخواست بصورت دستی توسط مدیر می باشد.

 

 

 

star star star star star_border