اطلاعات وارد شده اشتباه است

یکی از مهترین و بهترین منابعی که از سایت ایلرنیکا قابل تهیه می باشد، کتاب های الکترونیک زبان اصلی و مرجع بوده که مراحل سفارش و دانلود کتاب از سایت ایلرنیکا به شرح زیر می باشد.

1- جستجوی کتاب در آرشیو کتاب ها

آرشیو کتاب سایت ایلرنیکا شامل 2 میلیون کتاب الکترونیکی می باشد که به راحتی قابل دانلود می باشد. برای جستجو در آرشیو کتاب ها به صورت زیر عمل کنید. 

بعد از اندکی انتظار درخواست شما دانلود خوهد شد.

امکان دارد آرشیو کتاب شامل چندین نسخه از یک کتاب با فرمت های مختلف باشد. در مطلب "معرفی فرمت های رایج کتاب های الکترونیک" فرمت های مختلف کتاب معرفی شده است.

 برای دانلود کتاب از آرشیو، تعرفه خدمات ایلرنیکا را مشاهده کنید.

2- سفارش کتاب از Amazon و WorldCAT

ایلرنیکا امکان تهیه کتاب از بزرگترین سایت فروشنده کتاب الکترونیک (نسخه کیندل)، آمازون را فراهم کرده است. نحوه سفارش کتاب از سایت آمازون در مطلب "سفارش و دانلود کتاب از سایت آمازون" به طور کامل شرح داده شده است. همچنین امکان جستجو در کتاب های الکترونیکی ایندکس شده در سایت ورلدکت، بعنوان بزرگترین و معتبرترین سایت کاتالوگ اسناد شامل کتاب، مقاله، پایان نامه و ... نیز فراهم می باشد. نحوه سفارش از پایگاه ورلدکت دقیقا همانند سایت آمازون می باشد (روش سفارش). 

لازم به ذکر است، سفارش های ثبت شده تنها به صورت پرداخت نقدی قابل تهیه می باشند و ارتباطی با اشتراک شما در سایت ندارند. بنابراین توصیه می کنیم در صورتی ثبت سفارش کنید که سند مورد نظر شما از دیگر روش های ارائه شده قابل تهیه نباشند. مشاهده تعرفه سفارش کتاب و دیگر اسناد

3- سند مورد نظر در آرشیو کتاب، Amazon و WorldCAT نبود؟

در صورتی که سند مورد نظر خود اعم از کتاب، استاندارد، گزارش و ... (بجز مقاله، بخش کتاب و پایان نامه های پروکوئست؛ "راهنمای دانلود مقاله و بخش کتاب" و "راهنمای دانلود پایان نامه از پایگاه پروکوئست" ) از طریق سرچ در سایت نیافتید، سفارش خود را به صورت دستی ثبت کنید. برای ثبت دستی سفارش از منوی "درخواست ها" گزینه "ثبت سفارش کتاب و دیگر اسناد" را انتخاب کنید. سپس مشخصات کامل سفارش خود را وارد نمایید. 

4- پیگیری سفارش های ثبت شده 

 برای پیگیری سفارش ها از منوی "درخواست ها" گزینه "سفارش های قیمت گذاری من" را انتخاب کنید. سفارش های کاربر در بخش های مختلف قرار می گیرند. این مراحل به شرح زیر می باشند. 

- درحال قیمت گذاری :

سفارش هنوز به صورت کامل قیمت گذاری نشده است

- در انتظار پرداخت :

سفارش شما قیمت گذاری شده و در انتظار پرداخت می باشد. قیمت گذاری های انجام شده تنها 7 روز معتبر می باشد.

- در دست بررسی :

سفارش شما در حال آمده سازی می باشد، آماده سازی سند حداکثر در 48 ساعت انجام می شود، مگر زمان دیگری در زمان پرداخت مشخص شده باشد

- دانلود سند :

سفارش شما آمده شده و می توانید درخواست خود را دانلود کنید

- آرشیو سفارش ها :

سفارش ها بعد از دو روز تایید نهایی شده و به این بخش منتقل می شود

 در صورتی که در بخش "لینک دانلود" عبارت "دانلود سند پس از پرداخت انجام خواهد گرفت" بدین معنی است که لینک دانلود سفارش بلافاصله پس از پرداخت هزینه نمایش داده خواهد شد.

 

star star star star star_border