اطلاعات وارد شده اشتباه است

سایت مقالات علمی ایلرنیکا امکان دانلود مقاله ها و کتاب های انتشارات سیج را فراهم آورده است. همچنین دانلود کتاب های سیج از بخش آرشیو کتاب فراهم می باشد. سایت امکان دانلود خودکار اکثر مقالات sagepub را با ضریب بالا فراهم آورده است. در صورتی که به صورت خودکار قابل دانلود نباشند به صورت دستی توسط مدیر سایت برای شما ارسال خواهد شد. برای دانلود مقاله سیج ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود و ثبت نام از منوی کاربری اقدام نمایید. برای ثبت درخواست دانلود مقاله سیج، ابتدا بایستی به پایگاه علمی SagePub به آدرس http://journals.sagepub.com مراجعه نمایید.

 پس از ورود به سایت دانلود مقاله سیج پاب مطابق شکل زیر درکادر جستجو، کلید واژه، عنوان یا عبارت مورد نظر را وارد نموده و بر دکمه جستجو کلیک نمایید. ما در اینجا عبارت را "equilibrium path of structures" جستجو می کنیم.

 

 پس از نمایش نتایج جستجوی عبارت، لینک چکیده مقاله را Copy می کنیم و یا به صفحه مقاله رفته و لینک صفحه رو کپی می کنیم.  حال با در اختیار داشتن لینک صفحه ی چکیده مقاله، به صفحه اصلی سایت ایلرنیکا مراجعه کرده و لینک صفحه ی مقاله را در کادر اصلی وارد نموده و بر روی دکمه جستجو کلیک می کنیم.  

پس از چند لحظه فایل درخواست شما آماده دانلود می باشد.

star star star star star_border