اطلاعات وارد شده اشتباه است

یکی از مشکلاتی که افراد و دانشجویان در انجام پایان نامه، مقاله و نگارش یک پژوهش با آن روبرو هستند، دستیابی به مجموعه کتاب های مناسب و به روز با موضوع مورد نظر جهت دستیابی به پیشینه و مبانی نظری مناسب است. دانلود رایگان کتاب انگلیسی یکی از دغدغه های افراد می باشد. در این راستا، ایلرنیکا جهت تسهیل فرایند پژوهش، امکان دانلود کتاب انگلیسی را برای کاربران عزیز فراهم کرده است. در این خصوص، ایلرنیکا امکان جستجوی بیش از 7 میلیون کتاب الکترونیکی را برای کاربران ایجاد کرده است. ایلرنیکا جهت تسریع فرایند جستجو و دانلود رایگان کتاب انگلیسی، کتاب های خارجی را در سه قسمت آرشیو کتاب، دانلود کتاب های آمازون  و کتاب های وردکت قرار داده است. امکان خرید کتاب های الکترونیکی آمازون نیز فراهم می باشد. کاربران قادرند تا در این قسمت ها به جستجوی کتاب مورد نظر خود پرداخته و در ساده ترین حالت و کمترین هزینه به دانلود کتاب انگلیسی بپردازند. اما در اینجا قصد داریم چند سایت بزرگ و معتبر جهت دانلود رایگان کتاب خارجی خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

 

دانلود رایگان کتاب انگلیسی از pdfdrive.net

دانلود رایگان کتاب از پی دی اف درایو

سایت pdfdrive.net موتور جستجوی قدرتمندی است که اسناد با فرمت PDF را در خود لیست کرده است. pdfdrive یک پایگاه که 321 میلیارد رکورد در موضوعاتی شامل هنر، تجارت، بیوگرافی، کودکان، آموزش، کامپیوتر، سلامت، تاریخ، حقوق، ادبیات، پزشکی، مذهب، علوم و ورزش دارد. این سایت روزانه کتاب های زیادی را جهت دانلود رایگان کتاب خارجی به پایگاه خود اضافه می کند. از ویژگی بارز این موتور جستجو این است که تمام اسناد موجود در این موتور، به صورت فرمت پی دی اف می باشند. جهت دانلود رایگان کتاب انگلیسی عنوان مورد نظر را در قسمت جستجو وارد کرده و بر گزینه search کلیک می کنیم. با انتخاب موضوع مورد نظر، به طور مثال تاریخ، کامپیوتر، کسب وکار و ...، تمام کتاب های الکترونیکی موضوع انتخابی، نمایش داده می شوند که از آن بین، کتاب مورد نظر خود را انتخاب می کنیم. بر روی عنوان کتاب کلیک کرده تا به صفحه دانلود هدایت شویم. در اینجا با کلیک بر روی گزینه Download File کتاب خود را دانلود می کنیم.

 

دانلود رایگان کتاب انگلیسی از scribd.com

 

دانلود رایگان کتاب از اسکریبد

سایت https://scribd.com، پایگاهی است که 60 میلیون سند را به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهد. در واقع این وب سایت جهت به اشتراک گذاری فایل ها با فرمت برنامه های مختلفی نظیر  Word،Excel، PowerPoint  و PDF  می باشد.  این سایت دارای کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی می باشد که امکان دانلود رایگان کتاب انگلیسی را برای کاربران فراهم می کند. سایت اسکریبد (scribd) به کتابخانه بزرگی دسترسی دارد اما محدودیت این سایت، فتلیر بودن آن می باشد که تنها با فتلیرشکن می توان از آن بهره برد. جهت ورود به سایت، هم می توان از طریق آدرس سایت، وارد شد و به جستجو پرداخت، هم می توان از طریق گوگل اقدام کرد. بعد از جستجوی عنوان و یافتن فایل مورد نظر در سایت اسکریبد، بر روی علامت دانلود در قسمت بالای صفحه کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی علامت دانلود، به صفحه آپلود فایل هدایت می شوید. زیرا به ازای دانلود از سایت اسکریبد (scribd) باید یکی از اسناد خود را اپلود کنید، این سند می تواند هر فایلی به صورت پی دی اف یا تست باشد. بعد از آپلود فایل خود، بر گزینه Done کلیک کنید. حال می توانید کتاب مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

 

دانلود رایگان کتاب انگلیسی از سایت libgen.io

 

دانلود رایگان کتاب از لیبجن

سایت libgen یکی از بهترین پایگاه های دانلود رایگان کتاب دانشگاهی انگلیسی می باشد که از سرورهای زیادی کمک گرفته در نتیجه میلیون ها کتاب دارد. سایت لیبجن (libgen) سایتی روسی بوده که فایل تمام متن بسیاری از کتاب های روز در دنیا را به رایگان برای دانلود کتاب قرار داده است. حتی ممکن است بسیاری از این کتاب ها در سایت های دیگر به صورت پولی عرضه شود اما سایت لیبجن (libgen) دانلود رایگان کتاب انگلیسی را برای کاربران مهیا کرده است. این سایت مشخصات کامل کتاب را ارائه داده و جستجوی حرفه ای کتاب یکی از ویژگی های متمایز این سایت می باشد. از طریق سایت لیبجن می توان به دو میلیون کتاب مختلفی دست یافت. جهت جستجوی کتاب مورد نظر، وارد سایت libgen.io شده و در قسمت Batch search for books عنوان کتاب یا کلیدواژه را وارد کرده و بر دکمه جستجو کلیک می کنیم. سپس با کلیک روی عنوان کتاب آن را دانلود نمایید. در صورتی که امکان دانلود فرهم نبود و یا در زمان دانلود کتاب با مشکل مواجه شدید می توانید عنوان کتاب را در ایلرنیکا جستجو کنید و به راحتی و با سرعت بالا کتاب مورد نظر خود را دانلود کنید.

 

آیا کتاب مورد را نتوانستید دانلود کنید ؟

سایت هایی که برای دانلود رایگان کتاب انگلیسی در بالا معرفی شدند، دارای محدودیت هایی برای دسترسی می باشند. ایلرنیکا با علم بر اینکه برای فراگیری علوم امروزی، بهترین و ناب ترین اطلاعات را باید در کتاب های زبان اصلی یافت، جهت تسریع این فرایند، امکان دانلود کتاب خارجی را برای کاربران خود فراهم کرده است. در صورتی که کتاب مورد نظر خود را در سایت های دانلود رایگان نیافتید، می توانید برای دانلود رایگان کتاب انگلیسی به صفحه جستجوی ایلرنیکا مراجعه کرده و کتاب مورد نظر خود را براساس عنوان، سال یا نویسنده جستجو کنید. بیش از 2 میلیون از کتاب های خارجی به صورت آنی قابل دانلود هستند و 5 میلیون از کتاب ها می بایست ثبت سفارش شوند و سپس در مدت زمان کم و قیمت ناچیز، در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.

 

star star star star star_border