اطلاعات وارد شده اشتباه است

سایت دانلود مقاله ایلرنیکا امکان دانلود رایگان مقاله از پایگاه های مختلفی را فراهم کرده است. طبق آمار موجود حدود 85 درصد درخواست کاربران ما از سایت مقاله ی ساینس دایرکت، اشپریگر و IEEE می باشد. تمامی کاربران می توانند با ثبت نام در سایت و ثبت لینک چکیده مقاله، اقدام به دانلود رایگان مقاله، بخش کتاب و دیگر اسناد نمایند. بالای 95 درصد اسناد این پایگاهها به صورت خودکار توسط سامانه قابل دانلود است. در صورتی که سامانه به صورت خودکار نتواند سند مورد نظر را تهیه کند، مدیران سایت به صورت دستی درخواست شما را بررسی می کنند. در صورتی که فول تکس سند توسط ناشر، منشر شده باشد، سند را برای شما ارسال می شود.

برای دانلود رایگان مقاله از این سایت های علمی، راهنمای جستجو و دانلود تهیه شده است که با مراجعه به بلاگ ایلرنیکا می توانید این مطالب را خوانده و به راحتی مقالات و اسناد مورد نظر خود را دانلود کنید.

دانلود رایگان مقاله ساینس دایرکت

برای دانلود رایگان مقاله ساینس دایرکت بایستی به سایت ساینس دایرکت مراجعه کنید.

با موضوع و یا عنوان، مقاله مورد نظر خود را جستجو کنید؛ ابزار های مختلفی برای جستجوی مقاله علمی در ساینس دایرکت، بخش جستجوی ساده امکان جستجو بر اساس عنوان، موضوع و نویسنده فراهم شده است. بعد از جستجو، برای فیلتر کردن نتایج می توانید از ابزار های درنظر گرفته شده در بخش سمت چپ پنجره جستجو، نتایج مورد نظر خورد را فیلتر کرده و دقت جستجوی خود را بالا ببرید.

 جستجوی پیشرفته تعبیه شده در سایت، امکان جستجو در تمامی اسناد این پایگاه را فراهم آورده است. شما می توانید به صورت حرفه ای مقاله خود را براساس عنوان، کلمه کلیدی، موضوع، ژورنال و ... جستجو کنید.

بعد از جستجوی مقاله با کپی لینک چکیده مقاله در حافظه، آن را در سایت ایلرنیکا ثبت کرده و با کلیک روی دکمه جستجو، در زمان اندکی آن را دانلود کنید. دقت کنید، بهترین روش دانلود رایگان مقاله از ساینس دایرکت، استفاده از لینک چکیده می باشد. امکان دانلود رایگان مقاله با استفاده از لینک، فول تکس مقاله (PDF)  و لینک خرید مقاله وجود ندارد. تنها در صورتی که مشترک سایت هستید از شناسه دیجیتال برای دانلود رایگان مقاله استفاده کنید.

برخی مطالب مرتبط :

معرفی پایگاه دانلود مقاله ساینس دایرکت

راهنمای دانلود مقاله از ساینس دایرکت

 

دانلود رایگان مقاله اشپرینگر

برای دانلود رایگان مقاله از اشپرینگر ابتدا به سایت اشپرینگر وارد شوید.

جستجو در پایگاه اشپرینگر ساده می باشد. شما می توانید با وارد کردن عنوان و یا موضوع مقاله در این پایگاه جستجو کنید. در صورتی که به جستجوی دقیق تری نیاز دارید، با کلیک روی دکمه Open Search Options گزینه جستجوی پیشرفته (Advanced Search) را انتخاب کنید. سرچ پیشرفته امکان جستجو بر اساس کلمات مقاله، عنوان و نویسنده به همراه بازه زمانی انتشار سند را فراهم کرده است.

پس از وارد کردن عبارت جستجو و نمایش نتایج می توانید به منظور دریافت نتایج دقیق تر، از فیلتر جستجو استفاده کنید. سایت مقالات علمی اشپرینگر امکان فیلتر نتایج براساس محتوی (مقاله، کتاب، بخش کتاب، کتاب مرجع و پروتکل)، موضوع، زبان و مرتب سازی براساس تاریخ انتشار را فراهم آورده است.

بعد از جستجو، لینک چکیده مقاله (به طور مثال  https://link.springer.com/article/10.1007/BF02162158) را در حافظه کپی کرده و آن را در سایت ایلرنیکا ثبت کنید، با کلیک روی دکمه جستجو در زمان اندکی مقاله را به صورت رایگان دانلود کنید. توصیه می کنیم، برای دانلود رایگان مقاله از اشپرینگر حتما از لینک چکیده سند استفاده کنید. تنها در صورتی که مشترک سایت هستید از شناسه دیجیتال برای دانلود رایگان مقاله استفاده کنید.

برخی مطالب مرتبط :

معرفی پایگاه دانلود مقاله اشپرینگر

راهنمای دانلود مقاله از اشپرینگر

 

دانلود رایگان مقاله IEEE

برای دانلود رایگان مقاله از IEEE ابتدا به سایت IEEE وارد شوید.

 

پس از ورود به سایت برای جستجو  اسناد می توانید نوع سند خود، اعم از مقاله ژورنالی، کنفرانس، کتاب، استاندارد و ... را انتخاب کنید. برای جستجوی ساده، شما می توانید با وارد کردن عنوان، نویسنده و یا موضوع مقاله در این پایگاه جستجو کنید. در صورتی که به نتایج دقیق تری احتیاج دارید می توانید از جستجوی پیشرفته  سایت ای تریپل ای استفاده کنید. جستجوی پیشرفته، امکان جستجو بر اساس متادیتا مانند شناسه دیجیتال (DOI) را فراهم کرده است.

 

پس از جستجو و نمایش نتایج می توانید به منظور دریافت نتایج دقیق تر، از فیلتر جستجو استفاده کنید. سایت IEEE امکان فیلتر نتایج براساس نویسنده، موضوع، ناشر، عنوان ژورنال و ... به همراه مرتب سازی براساس تاریخ انتشار را فراهم آورده است.

 

بعد از جستجو، لینک چکیده مقاله (به طور مثال  http://ieeexplore.ieee.org/document/7945115/  ) را در حافظه کپی کرده و آن را در سایت ایلرنیکا ثبت کنید و روی دکمه جستجو کلیک کنید. در زمانی اندک، مقاله رایگان دانلود خواهد شد. حتما برای دانلود رایگان مقاله از IEEE از لینک چکیده سند استفاده کنید. مشترکان سایت ایلرنیکا می توانند از شناسه دیجیتال برای دانلود رایگان مقاله استفاده کنند.

برخی مطالب مرتبط :

معرفی پایگاه دانلود مقاله IEEE

راهنمای دانلود مقاله از IEEE

 

دریافت آخرین ویرایش سند

درصد بالایی از مقالات سایت ساینس دایرکت، اشپرینگر و ای تریپل ای  در آرشیو سایت ایلرنیکا موجود بوده و به راحتی قابل دانلود می باشند. تعداد اندکی از مقالات، نسخه پیش از انتشار رسمی مقاله بوده و شماره صفحه ندارند. برای دانلود این اسناد با مراجعه به بخش ثبت درخواست دانلود در منوی سایت، درخواست خود را ثبت کنید تا مدیران سایت به صورت دستی به آن رسیدگی کرده و آخرین نسخه موجود را از سایت اصلی دانلود کرده و در اختیار شما قرار دهند.

star star star star star_border