اطلاعات وارد شده اشتباه است

سایت آمازون در سال 1995 با امکان خرید کتاب از آمازون کار خود را آغاز کرد. سپس امکان خرید دیگر اقلام از طریق این سایت فراهم شد. در چند سال اخیر امکان خرید کتاب از آمازون تحت فرمت مخصوص این شرکت با عنوان کیندل فراهم شده است. تعداد کتاب های الکترونیکی این سایت در حدود 5 تا 6 میلیون می باشد. بعلت محدودیت پرداخت ارزی امکان خرید کتاب از آمازون برای همه فراهم نمی باشد. از طرفی با توجه به قیمت بالای کتاب ها، خرید کتاب از آمازون برای اکثر دانشجویان و پژوهشگران به صرفه نمی باشد. یکی از دیگر از مسائلی که در هنگام خرید کتاب از آمازون در فرمت الکترونیکی باید مد نظر داشته باشید این است که اکثر کتاب ها دارای قفل نرم افزاری (DRM) بوده، یعنی شما نمی توانید به راحتی کتاب را پرینت گرفته و یا به دوستان و آشنایان خود آنها را امانت بدهید. نکته دیگر در مورد خرید کتاب از آمازون در فرمت چاپی این است که شما علاوه بر قیمت کتاب بایستی هزینه بالایی برای پست این کتاب ها به داخل ایران بدهید. همچنین زمانی در حدود 2 تا 3 هفته زمان برای انتقال کتاب های خریداری شده به ایران لازم است. در آخر اینکه شما به صورت مستقیم نمی توانید اقدام به خرید کتاب از آمازون نمایید و بایستی از شرکت های واسطه که درصدی از خرید (حدود 10 تا 25 درصد) را به عنوان کارمزد می گیرند، خرید کتاب را انجام دهید.

 

خرید کتاب از آمازون

 

با توجه به مسائل ذکر شده در بالا توصیه می کنیم پیش از اقدام به خرید کتاب از آمازون حتما کتاب مورد نظر خود را در سایت ایلرنیکا جستجو کنید. در صورتی که کتاب مورد نظر شما در بخش آرشیو کتاب با بیش از 2 میلیون جلد کتاب، موجود باشد با هزینه بسیار ناچیز (کمتر از یک درصد قیمت کتاب اصلی کتاب) قابل دانلود به صورت آنی می باشد. در صورتی که کتاب شما در آرشیو کتاب موجود نبود کتاب خود را در بخش دانلود کتاب های آمازون و یا ورلد کت جستجو کنید و سفارش قیمت گذاری آنرا ثبت کنید. مدت زمان قیمت گذاری حداکثر 2 ساعت می باشد. در صورتی که کتاب خود را نیافتید مشخصات کتاب خود را در بخش سفارش قیمت گذاری کتاب ثبت کنید. قیمت نسخه الکترونیکی کتاب ارائه شده در ایلرنیکا بسیار کمتر از قیمت کتاب در سایت آمازون می باشد.

ویژگی خرید کتاب از آمازون از ایلرنیکا در زیر آورده شده است:

  • قیمت کتاب حداکثر 10 درصد قیمت دلاری می باشد
  • کتاب سفارش داده شده بین 2 تا 24 ساعت برای شما تهیه می شود
  • کتاب هیچ گونه قفل محدود کننده ای ندارد
  • ما تمامی سایت های دانلود کتاب الکترونیک را جستجو کرده و بهترین کیفیت ممکن را به شما ارائه می کنیم

 

برای خرید کتاب از آمازون عنوان کتاب خود را در بخش جستجوی کتاب، جستجو کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به راهنمای جستجو و دانلود کتاب از ایلرنیکا مراجعه کنید.

در صورتی که سوالی در مورد خرید کتاب از آمازون دارید، سوال خود را به ایمیل elearnica.ir@gmail.com ارسال کنید.

star star star star star_border