اطلاعات وارد شده اشتباه است

مقاله ISI در اصطلاح به مقالاتی گفته می شود که در ژورنال های نمایه شده در موسسه Institute for Scientific Information چاپ شده باشد. هم اکنون این استاندارد در اختیار موسسه ی  Clarivate Analytics می باشد. شما به راحتی می توانید ISI بودن یک ژورنال را از طریق سایت  Clarivate Analytics بررسی کنید. برای این منظور عنوان و یا ISSN ژورنال را در این سایت وارد کرده، در صورتی که ژورنال در Science Citation Index نمایه شده باشد مقاله ISI می باشد. از آنجایی که هیچ معیار کیفی و کمی خاصی برای ارزیابی یک کار پژوهشی، جزء مقاله ISI چاپ شده در ژورنال، در ایران وجود ندارد، لذا توصیه می کنیم مقالات خود را در ژورنال های ISI چاپ کنید.

لیست کامل ژورنال های مورد تایید وزارت علوم در سایت وزارت علوم موجود است. البته همیشه نمایه ISI نشان از اعتبار ژورنال نمی باشد. لیست ژورنال های نامعتبر اعلام شده توسط وزارت علوم را می توانید از این سایت دانلود کنید. در صورتی که بدون توجه به لیست سیاه وزارت علوم، مقاله ISI خود را در ژورنال های نامعتبر چاپ نمایید، هیچ تضمینی برای دریافت اجازه دفاع پایان نامه وجود ندارد.

دانلود مقاله ISI از طریق لینک چکیده

برای دانلود مقاله ISI از سایت ایلرنیکا می توانید ابتدا مقاله ISI مورد نظر خود را در پایگاه های جستجو مقاله جستجو کنید. سپس لینک چکیده مقاله را در نوار دانلود سند ثبت کرده و بروی دکمه جستجو کلیک کنید. دقت کنید که از لینک چکیده مقاله در سایت ناشر  استفاده کنید.

  

سپس منتظر بمانید تا در خواست شما آماده شود. زمان دانلود مقاله ISI برای اکثر درخواست ها کمتر از چند ثانیه می باشد.

 

با کلیک روی دکمه دانلود مقاله، فایل را دانلود کنید. در صورتی که درخواست شما به صورت خودکار قابل دانلود نباشد دکمه " ثبت درخواست بررسی دستی " نمایش داده خواهد شد. با کلیک بروی این دکمه مدیریت سایت درخواست شما را به صورت دستی آپلود و ارسال خواهد کرد. در صورتی که مقاله دارای نسخه دیجیتال باشد با احتمال بسیار بالا مقاله برای شما ارسال خواهد شد. برای ثبت درخواست بررسی مقاله و بخش کتاب به صورت دستی، بایستی حداقل یک امتیاز داشته باشید؛ مشاهده تعرفه خدمات.

 

 

 

دانلود مقاله ISI از طریق جستجو در سایت

در بخش جستجوی اسناد ایلرنیکا حدود 70 میلیون مقاله، 4 میلیون پایان نامه و نزدیک به 8 میلیون کتاب الکترونیک قابل جستجو و دانلود می باشد.  بیش از 90 درصد مقالات موجود در آرشیو مقالات، مقاله ISI بوده و همه مقالات قابل دانلود می باشند. جستجو و دانلود مقاله ISI در سایت براساس عنوان، نویسنده و سال انتشار امکان پذیر می باشد.

 

بعد از جستجو مقاله ISI با کلیک روی دکمه دانلود، مقاله مورد نظر خود را دانلود کنید. بعد از اندکی انتظار درخواست شما قابل دانلود خواهد شد.

 

بررسی وضعیت تمام مقالات درخواستی

برای دانلود درخواست های در دست بررسی و بررسی وضعیت آن، به بخش "درخواست های مقاله و بخش کتاب من" از منوی "درخواست ها" مراجعه کنید. در این بخش درخواست ها با وضعیت های مختلف مشخص شده اند. توضیح وضعیت های مختلف به شرح زیر می باشند :

موفق :

به صورت خودکار و یا توسط مدیر امکان دانلود فراهم شده و هم اکنون قابل دانلود می باشند.

ناموفق :

درخواست هایی هستند که توسط سامانه دانلود خودکار قابل دانلود نبوده اند. برای ثبت درخواست بررسی این اسناد روی دکمه "ثبت درخواست بررسی دستی" کلیک کنید.

بایستی ثبت سفارش شود :

درخواست هایی که توسط مدیر بررسی شده و نوع درخواست کتاب، استاندارد و ... بوده که تهیه آن هزینه و وقت  بالایی نیاز دارد بایستی در بخش سفارش های قیمت گذاری ثبت شوند. شما می توانید با کلیک برروی دکمه "ثبت درخواست قیمت گذاری سند" درخواست دانلود این سند را ثبت کنید تا در صورت دسترسی قیمت گذاری گردد. دانلود این اسناد به صورت نقدی قابل انجام است.

غیر قابل دانلود :

این درخواست ها از طریق ایلرنیکا قابل تهیه نبوده و رد شده اند.

 

توجه داشته باشید در حال حاضر امکان درخواست و دانلود هیچ گونه سند فارسی از سایت ایلرنیکا وجود ندارد.

در صورتی که نیاز به آخرین نسخه مقاله دارید درخواست خود را از طریق عنوان در بخش  "ثبت درخواست مقاله و یا بخش کتاب" ثبت کنید.

 

star star star star star_border